PROVĚRKA VOZIDLA

Služba obsahuje:

Ověření historie vozidla
Vámi vybrané vozidlo prověříme nejdříve v databázi Cebia, která nám poodhalí jeho servisní historii a průběh  najetých kilometrů. Pokud neshledáme žádné nesrovnalosti, přejdeme k fyzické prohlídce vozidla.

Fyzická kontrola vozidla
Při prohlídce se zaměříme na stav karosérie a změříme lakoměrkou tloušťku laku. Prohlédneme důkladně motorový prostor, zavazadlový prostor, interiér a vyzkoušíme funkčnost všech ovládacích prvků výbavy. 

Testovací jízda 
Během testovací jízdy se zaměřujeme na technický stav a jízdní vlastnosti automobilu. Samozřejmě budete auto řídit i vy, aby jste mohli posoudit, že vám vozidlo vyhovuje. Upozorníme vás na co je dobré se zaměřit

Technická kontrola automobilu
Po ukončení testovací jízdy se podíváme autu na zoubek ze spodu. Necháme si vozidlo zvednout (pokud není prodejce vybaven zvedacím zařízením, domluvíme si zvednutí u smluvního partnera). Kontrola se zaměřuje na stav všech podstatných součástí vozidla - karoserie, motoru, převodovky, podvozku, brzdového systému, kol a pneumatik. Na konci dostanete od nás souhrnnou zprávu se závěrem o skutečném stavu vozidla. Pokud by jsme zjistily nedostatky, vyčíslíme vám náklady spojené s opravou.

Protokol o stavu vozidla
Od našeho technika dostanete po domluvě protokol o kontrole vozidla, kde budete mít vše uvedeno.