OTÁZKY A ODPOVĚDI

Jak se objednávají vaše služby?
Úplně jednoduše. Na základě vyplnění objednávkového formuláře na našem webu, vás bude v krátkém čase (nejdéle do 12 hod) kontaktovat náš technik a dohodnete spolu další postup.

Jak se platí vaše služby?
Pokud se telefonicky dohodnete s technikem, bude vám zaslána na vámi uvedenou emailovou adresu k úhradě zálohová faktura. Částku za poskytnutou službu je zákazník povinen uhradit předem, bezhotovostním převodem, nebo vkladem na náš bankovní účet. Ihned po úhradě vás bude technik kontaktovat a dohodnete společný termín prohlídky.
Toto opatření je nutné díky častým výjezdům technika na předem sjednaná místa, ale zákazník se nedostavil a ani neomluvil. Děkujeme za pochopení.

Musím být při prohlídce přítomen?
Samozřejmě, že nemusíte. Náš technik umí prohlídku provést i bez vaší účasti, nicméně je určitě lepší, když budete u prohlídky přítomen. Po prohlídce vám bude dodatečně zaslán kontrolní protokol, ve kterém bude vše podrobně uvedeno. 

Jakou mám záruku, že jste opravdu odborníci?
Hovoří za nás zejména naše praxe a množství spokojených zákazníků. V oblasti nákupu, prodeje a servisu vozidel se  celkově pohybujeme již bezmála 18 let. Náš technik, kromě odborného vzdělání, prošel několika certifikačními zkouškami (od prodejců vozidel po leasingové společnosti). Zároveň je držitelem několika certifikací na servisní služby a působil i jako trenér obchodních dovedností a odborných technických znalostí.

Co se stane, pokud prohlídka vozidla dopadne špatně?
Nic se neděje. Prohlídka dalšího auta (2. v pořadí) ve stejný den a na stejném místě je zdarma. Pomůžeme Vám i s výběrem. Pokud máte předplacený jakýkoliv další balíček "Administrativa" nebo "Financování", tak ten se také přesouvá na další auto ve výběru.  Pokud si v ten den auto nevyberete, tak máte na prohlídku dalšího vozu v jiný den slevu ve výši 40%. Samozřejmě taky nevyčerpané služby z balíčku se přesouvají na další vůz. Každopádně se umíme kdykoliv rozumně domluvit.

Jaká je časová dotace na prohlídku vozidla, příp. další balíčky služeb?
Jednoduše řečeno, je neomezená v rámci dne a otevírací doby prodejce. Nákup ojetého auta může být opravdu časově náročný úkon, ke kterému přistupujeme se vší vážností. Budeme po celou dobu trvání služby při vás. Pokud si u nás zakoupíte balíček "Komplet", může to být u některých prodejců klidně i 8 hodin. Nebojte se, spolu to zvládneme v pohodě a s úsměvem. 

Opravdu nejste spojeni se žádným prodejcem a jste nezávislí?
Ano, je to tak. Nemáme zapotřebí se nechat uplácet. Naší povinnosti je vždy hájit zájmy našeho klienta.