O NÁS

Vážení návštěvníci tohoto webu,

       zabýváme se již od roku 2004 poskytováním poradenských služeb a kontrolou technického stavu vozidel. Za tuto dobu již mnoho zákazníků ušetřilo nemalé peníze, čas a spoustu nervů. Společně jsme vždy dokázali vybrat vozidlo, které nebylo součástí koloběhů oprav, reklamací a zklamání. 
Po více než 14ti letech v oboru jsme se rozhodli začít budovat projekt car4ever. Pokud toužíte po svém vysněném autě, jsme tady pro Vás a rádi pomůžeme s jeho výběrem. Naše bohaté zkušenosti dovolují lepší orientaci v široké nabídce trhu ojetých vozidel. Dokážeme poradit, jaký ojetý vůz si vybrat, jakou zvolit motorizaci, čemu a proč se vyvarovat, atd. 
Náš technik je přítomný při prohlídce vozidla u prodejce, kde díky své znalosti ví, čemu věnovat zvýšenou pozornost. Jako jedni z mála (ne-li jediní) se věnujeme i poradenství v oblasti administrativy spojené s nákupem ojetého automobilu a věřte, že tato oblast umí pěkně potrápit. Dále umíme vyjednat s prodejcem lepší podmínky financování, nebo přiměřenou slevu při nákupu v hotovosti. 
Není tajemstvím, že si před časem vybral jeden významný prodejce ojetých vozidel našeho technika jako školitele svého obchodního týmu, a nejen proto známe dokonale celé pozadí tohoto obchodu.

Jako největší svůj úspěch bereme to, že se k nám zákazníci s důvěrou vrací a doporučují naše služby dál v okruhu svých známých. Toto je pro nás nesmírně důležité a vyplývá z toho, že svoji práci děláme zodpovědně a poctivě.

Jen pro pořádek upozorňuji, že nejsme jakkoliv závislí na žádném jiném subjektu. Při provádění všech služeb, které si zákazníci objednají, se chováme a přistupujeme k plnění této služby zcela nezávisle a dodatečně neinkasujeme žádné další plnění ze strany prodejce nebo autoservisu.

Přesvědčte se o tom sami.

Michal Mílek - zakladatel projektu a odborný technik